Výzdoba chodby

Stejně jako na jaře bychom Vám rádi nabídli možnost, jak se zapojit do klubové činnosti i na dálku. Těch možností Vám chceme dát více, aby si každý mohl vybrat, co ho zajímá a na co má doma dostatečné možnosti.

Prvním takovým projektem je výzdoba chodby před klubovnou, aby se stala jakýmsi útulnějším prostředím. V současné době máme rozmyšlené dvě možnosti, jak toho dosáhnout, a které máte na výběr. Samozřejmě si můžete vybrat i obě. Je to jen na Vaší iniciativě.

1) Malba kamenů
Jednou z aktivit je malování kamenů podle fotonávodu, který po přihlášení najdete v sekci Návody. Vytvořené kameny pak slepíme a nalepíme na skleněnou stěnu na chodbě před klubovnou „do krčmy“. Každý tak budete mít podíl na společném díle. Stěna je poměrně velká, takže kamenů bude potřeba docela dost. Dokud Vás to bude bavit, můžete malovat. Získáte tím zkušenost s malováním kamenů na mobilní opevnění.

2) Malba rytíře
Můžete nakreslit či namalovat svůj vzor rytíře na velkou čtvrtku velikosti A3. Ti co nevědí, jsou to dvě obyčejné čtvrtky slepené dlouhými stranami k sobě. Máte-li chuť, můžete použít ještě větší čtvrtku. Pod obrázek prosím napište dobré vlastnosti svého rytířského vzoru. Obrázky umístíme na dveře u skladu a lednice, až se sejdeme v klubovně.

Za podařené výtvory bude z kterékoli ze zmíněných aktivit bude možné získat erbík malíře.