Adventní soutěž

Milí členové,
jistě se už těšíte na nějakou soutěž. Je tady. Bude probíhat od 1. do 24. prosince.

Budete potřebovat mít vytištěný následující soubor: http://www.slechticishm.cz/wp-content/uploads/2020/11/adventnisoutez_protisk.pdf

Na první stránce je tabulka s čísly. Tu nechte tak, jak je. Na zbylých dvou stranách si vystříhejte jednotlivé dílky puzzle.

Možná si myslíte, že už teď si puzzle můžete složit. Tak jednoduché to však nebude. Je tu spousta dílků navíc, takže se Vám to s velkou pravděpodobností nepodaří.

Jak tedy na to? Každý den od 1. do 24. prosince budete mít na hlavní stránce našich klubových stránek otázku nebo úkol, jehož správným vyřešením se dozvíte, jaký dílek patří na dané políčko v tabulce připadající na daný den. Zadání úkolů bude na stránkách vyměňováno přibližně ve 23 hod., když chodím spát. Pokud se některý den na stránky nepodíváte a zadání nestihnete, nic se neděje. Zadání z předchozích dnů budou archivovány v Diskuzi v rubrice Různé. Pokud se Vám nějaký úkol nepodaří vyřešit, také to ničemu nevadí. Při pár chybějících dílcích již jistě dokážete puzzle složit.

Přeji hodně štěstí při řešení soutěže

Dan