Klubové kamínkování

V pátek 23. dubna 2021 mezi 16. – 18. hod. v okolí klubovny.

Namaluj na kamínek velikosti přibližně dlaně ruky něco hezkého (smajlík, čtyřlístek, auto, zvíře, sluníčko …), podepiš se na něj a přijď udělat radost druhým. V ideálním případě použij akrylové barvy nebo fixy a kamínek nalakuj. Pokud nemáš akrylové barvy ani vhodný lak, nevadí, namaluj kamínek třeba temperami a vlož do igelitového sáčku, aby byl odlišen, a bylo jasné, že je potřeba ho dolakovat atd.

Aby se z kamínku mohl stát tzv. putovní dle pravidel FB skupiny Kamínky, je nutné, aby byl namalovaný akrylovými barvami a nalakovaný. Na zadní straně musí být napsané PSČ bydliště a „f“ Kamínky a případně podpis, od koho kamínek je. Naše kamínky nebudeme na zadní straně označovat. Pokud se nálezce rozhodne zapojit do kamínkování přes FB, označí si patřičně kamínek sám.

Oblast kde bude možné zanechat a nalézt kamínky je nejbližší okolí školy, na svahu za školou od krmelce k louce. Kamínky dávej tak, aby byly vidět. Kamínky nedávej volně do travnatého porostu, aby nezapadli a nedělali problémy při sečení trávy! Již umístěné kamínky nepřemisťuj.

Odnést si můžeš 2 kamínky – a to jeden od někoho jiného z oddílu a jeden oddílový s logem a nápisem SHM.
Bude fajn, když se podělíš s ostatními, jaký kamínek popř. od koho jsi našel a to na našich webových stránkách v Diskuzi v sekci Různé – Kamínkování.

Prosíme o dodržování protiepidemických opatření v případě setkání s ostatními členy – rozestupy, roušky – respirátory. Děkujeme.