Záložky pro zdravotníky

…… aneb rytířství v praxi dnešních dnů.

Jako poděkování pro zdravotníky, kteří v současné době mají mnoho těžké práce při péči o nemocné Covid 19, můžeme vyrobit drobnost, která udělá jistě radost.

Není to nic složitého, zvládne to opravdu každý, a foto návod dáme do sekce Návody.

Stručně: Vezmi si čtvrtku – bílou nebo barevnou, jakou máš k dispozici, a nastříhej ji po šířce na pruhy široké 5 cm. Výsledkem budou pruhy cca 5x21cm. Na ty nalep z jedné strany různé obrázky, např.: květin, zvířat vystřižených z časopisů nebo starých kalendářů popř.: reklamních letáků. Můžeš i něco namalovat. Na zadní stranu napiš text vlastní rukou: DĚKUJEME ZDRAVOTNÍKŮM nebo VELKÉ DÍKY ZDRAVOTNÍKŮM atd. a nalep naše logo. Popř.: se ještě podepiš jen jménem. Hlavně ať je záložka krásná a veselá!

Předpřipravený materiál na výrobu záložek si můžeš vyzvednout v klubovně v čase klubového kamínkování v pátek 23. 4. mezi 16. – 18. hod. Nebo jindy po domluvě.

Bylo by dobré, aby každý vyrobil min. 5 záložek do 30. dubna. Hotové záložky dávejte buď do oddílové schránky na škole, nebo se na vyzvednutí domluvíme jinak. My je pak ještě zalaminujeme.

Náš bývalý člen Ondra Semrád, který pracuje jako záchranář a občas vypomáhá i na covid oddělení v rychnovské nemocnici pak záložky předá.

Předem velké dík těm, co se zapojí do této akce.