Tutlecké kamínkování

V pátek 14. května 2021 od 16 do 18 hod.

Namaluj na kamínek velikosti přibližně dlaně ruky něco hezkého (smajlík, čtyřlístek, auto, zvíře …), podepiš se na něj a přijď udělat radost druhým.

V ideálním případě použijte akrylové barvy nebo fixy a kamínek nalakuj. Pokud nemáte akrylové barvy ani vhodný lak, nevadí, namalujte kamínek třeba temperami a vložte do igelitového sáčku, aby byl odlišen, a bylo jasné, že je potřeba ho dolakovat atd.

Aby se z kamínku mohl stát tzv. putovní dle pravidel fb skupiny Kamínky, je nutné, aby byl namalovaný akrylovými barvami a nalakovaný. Na zadní straně musí být napsané PSČ bydliště a „f“ Kamínky a případně podpis od koho kamínek je.

Naše kamínky nebudeme na zadní straně označovat. Pokud se nálezce rozhodne zapojit do kamínkování přes fb, označí si patřičně kamínek sám.

Oblast, kde bude možné zanechat a nalézt kamínky bude vyznačena na mapce, kterou si můžete vyzvednout mezi 16. – 17. hod. u klubovny SHM v budově bývalé školy.

Kamínky dávej tak, aby byly vidět. Kamínky, prosíme, nedávejte volně do travnatého porostu, aby nezapadli a nedělali problémy při sečení trávy! Již umístěné kamínky nepřemisťujte. Odnést si můžete 2 kamínky – a to od někoho jiného a oddílový s logem a nápisem SHM.

Prosíme o dodržování protiepidemických opatření v případě setkání s ostatními – rozestupy, roušky, respirátory. Děkujeme.

Nejedná se o hromadnou akci, každý se účastní individuálně!